Drużyna Mechanicznych Mustangów zajęła II miejsce poczas Majster Traka

Gratulujemy serdecznie Mechanicznym Mustangom w składzie:

Paweł Hejt,

Szymon Tadeusz,

Marcin Pocztowy i Paweł Bartkowiak

zajęcia II miejsca podczas I Mistrzostw Wsi Maszyn Rolniczych w Woli Jabłońskiej.

Dogrywka pomiędzy drużyną z Jabłonnej wyłoniła zwycięzców. Drużyna z Wioski została pokonana przez Jabłonną niewielką ilością punktów.

Zwycięcom gratulujemy.

Warto jednak dodać, że nasi panowie jako jedyni zostali wyróżnieni za odpowiedni ubiór:) prezentowali się naprawdę wspaniale!

Organizatorom mistrzostw serdecznie gratulujemy pomysłu i życzymy dalszych sukcesów!

Dla porządku dodajemy, że V miejsce zajęła Kuźnica, IV Boruja Nowa, III Wola Jabłońska, II Wioska, I Jabłonna.

• Mamy drużynę z Wioski na 1.Mistrzostwa Wsi Maszyn Rolniczych !!!!

Mechaniczne Mustangi z Wioski w składzie:

Paweł, Szymon, Marcin i Paweł wyruszyli o 11:30 z Wioski by pokonać zawodników z innych drużyn podczas I Mistrzostw Wsi Maszyn Rolniczych.

Do zwycięstwa poprowadzi ich zaproszony specjalnie na tą imprezę Andrzej Michalski, który wystawi sześćdziesięcioletni traktor.

Trzymamy mocno kciuki!